Kalkancı

İsmini, Kurucumuz Sn. Hüseyin Paçaçı’nın doğduğu köyden alan Kalkancı Pres Döküm, otomotiv, beyaz eşya, aydınlatma, enerji ve inşaat sektörlerine metal enjeksiyon parçaları üretmektedir.

Sektörel, teknik ve bilimsel gelişmeleri takip eden Kalkancı’nın ürettiği bütün referansların kalıplarıkendi bünyesindeki güçlü mühendis kadrosuna sahip Proje departmanı tarafından tasarlanmakta ve üretilmektedir.

En güçlü yanımız olan kalıp imalatı ve işleme konusunda firmamız 35 yıllık bilgi ve birikime sahiptir.Bu uzun süreli deneyimin sonucunda Kalkancı olarak biz, üretici bir firma olmaktan öteye geçip müşterilerimizle stratejik ortaklıklar kuran bir yapıya sahibiz.Bu ortaklık sonucunda firmamız müşterilerine:Proses ve Ürün Dizaynında maliyet iyileştirme için tasarım çalışmalarıStok yönetiminde konsinye stok / kullan öde vb. gibi kapsamlı çözümler sunar.

Teknik ve Mesleki eğitimlerle çalışanlarını gelişimine öncülük yapan Kalkancı, son yıllarda gelişen ve yayılan özel alaşımlı malzemelerin metal enjeksiyonda kullanımına geçiş yapmış ve bu teknolojiye uygun parçaların Ar-ge projelerini yöneterek üretimine başlamıştır